800m Siedziba Hitlera,1,5 km Mazurlandia z miniaturami zabytków i atrakcjami dla dzieci, jeziororowery wodne ,wędkowanie z pomostu i łodzi, plaża ,piaskownicagrzyby , spacery po lesiebiesiady i grilowanie, internet,trampolina,boisko do siatkówki, ścieżka rowerowa łącząca Starą Leśniczówkę z siedzibą Hitlera i Kętrzynem,Dodatkowe atrakcje w sali kominkowej:ping pong, bilard, piłkarzyki, itp.

Rozległa sieć szlaków pieszych, rowerowych i kajakowych stwarza możliwość aktywnego urlopowania w blisko Kętrzyna oraz poznania walorów okolicy. Bardzo rybne jezioro z sandaczem ,wegorzem ,leszczem i potężnym karpiem.
A wieczorem przy kominku domowe wino i inne atrakcje.
To idealne miejsce dla tych, którzy chcą usłyszeć śpiew ptaków, zachwycać się urokami przyrody,  nazbierać grzybów i powędkować bądź tez popracować twórczo z dala od zgiełku miasta. Urządzić uroczyste przyjęcie, spędzić urlop, święta lub weekend. Miejsce adresowane szczególnie dla rodzin, grupy przyjaciół, ludzi chcących „zaszyć się”, zapomnieć o problemach dnia codziennego cywilizacji, chętnych do zajęć lub zabaw we własnym gronie. A może poszukać, nigdy nie odnalezionych, podziemi w Siedzibie Hitlera-przecież to dosłownie za płotem.
Odwiedź nas i wypocznij w tym tajemniczym miejscu.

© 2017 Jerzy Dudziński. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper